Pracovná ponuka: Referent dopravného urbanizmu a inžinieringu Mesto Nitra

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Posudzuje projektové dokumentácie v zmysle zákona č. 135/1961 Zb. zákona o pozemných komunikáciách (cestný zákon) v znení neskorších predpisov, zákona č. 8/2009 Z.z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Vyhlášky Ministerstva vnútra SR č. 30/2020 Z. z. o dopravnom značení. Zabezpečuje a vypracováva koncepčné materiály materiálov, štúdiá, generely, prognózy a rozvojových projektov, týkajúcich sa rozvojových programov na miestnej úrovni (generel dopravy, koncepcie rozvoja dopravy a pod.). Pripravuje, schvaľuje a vyjadruje sa k výhľadovým prognózam, plánom, projektom, dokumentáciám, štúdiám a koncepciám v doprave a v technickej infraštruktúre. Pripravuje materiály do komisií a orgánov mesta, týkajúcich sa rozhodujúcich a zásadných vecí v doprave a v cestnom hospodárstve. Posudzuje projektové dokumentácie pre územné rozhodnutia a stavebné konania z hľadiska súladu so schválenou ÚPD. Spolupracuje pri zabezpečovaní a obstarávaní dopravno-inžinierskej dokumentácie pre potreby mesta.

Zamestnanecké výhody, benefity

• možnosť sebarealizácie,
  • perspektívna práca
  • príspevok na stravovanie
  • stabilné sociálne prostredie
  • doplnkové dôchodkové sporenie a iné benefity v súlade s Kolektívnou zmluvou

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s:

• profesijným životopisom
  • čestným vyhlásením o ukončení najvyššieho vzdelania
  • čestným vyhlásením o bezúhonnosti
  • písomným súhlasom so spracovaním osobný údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

Dátum a miesto podania žiadostí:
Uchádzači požadované doklady doručte najneskôr v termíne dňa 16.04.2021 do 11.00 hod. v obálke, ktorá bude označená heslom: „ OD-dopravný urbanizmus “ na adresu: MESTO NITRA, Mestský úrad, Štefánikova tr. č. 60, kancelária prednostu, 950 06 Nitra alebo zašlite elektronicky na e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Platí odtlačok prezentačnej pečiatky Mesta Nitry resp. dátum doručenia e-mailom podanej žiadosti do e-mailovej schránky zamestnávateľa.

Viac informácii