Absolventi študijného programu Zasielateľstvo a logistika

Absolventi študijného programu Zasielateľstvo a logistika Ing. Zuzana Pavlovičová, PhD., ktorá pracuje v oblasti návrhu obalov pre produkty nemeckej spoločnosti Schaeffler Kysuce, spol. s.r.o. a Ing. Viktor Šulák, ktorý pracuje ako Key Account Manager v nemeckej spoločnosti vPOOL Logistics GmbH na fotografii s prof. Ing.  Jozefom Gnapom, PhD., vedúcim katedry.

Ak sa zaujímaš o logistiku, zasielateľstvo a dopravu príď  na deň otvorených dverí Katedry cestnej a mestskej dopravy, Fakulty prevádzky a ekonomiky a spojov, Žilinskej univerzity (10.2.2023) v Žiline a staň sa jedným z celého radu našich úspešných absolventov.