Ponuka pre absolventov v programe GROWWW

Si v absolventskom ročníku univerzity alebo vysokej školy, prípadne si štúdium ukončil minulý rok?

Prihlás sa do absolventského programu GROWWW a naštartuj svoju kariéru v medzinárodnej spoločnosti.

Čo ti absolventský program GROWWW ponúka?

• Business Education Program, prostredníctvom ktorého získaš lepší prehľad o fungovaní spoločnosti Slovnaft a aj Skupiny MOL, ktorej je Slovnaft členom.
  • Školiteľa, ktorý ti počas prvého roka pomôže s pracovnými úlohami a na ktorého sa budeš môcť vždy obrátiť
  • Pravidelnú spätnú väzbu na svoj pracovný výkon
  • Dobrú sieť kontaktov i priateľov, keďže spolu s tebou budú v programe zapojení aj ďalší absolventi
  • Hneď po nástupe budeš zarábať 1 100 eur a k tomu získaš ešte aj pestrú ponuku odmien a benefitov

Hľadáme práve teba ak:

• Si absolvent VŠ alebo univerzity a máš maximálne ročnú prax po ukončení štúdia.
  • Máš záujem pracovať v oblasti chémie, elektrotechniky, strojárstva, logistiky financií, predaja, obchodu, projektového manažmentu alebo informačných technológií
  • Si pripravený pracovať na svojom rozvoji
  • Dokážeš niesť zodpovednosť za svoju prácu

Bližšie informácie o programe a možnosti prihlásenia

Prihlásiť sa môžeš do 28. apríla 2019. Výberový proces bude prebiehať už počas prihlasovania, preto neváhaj a prihlás sa čím skôr.