Pracovná pozícia Zodpovedný zástupca v predmete podnikania zasielateľstvo v spoločnosti GLIEZE Corporation s. r. o.

Zodpovedný zástupca v predmete podnikania zasielateľstvo

GLIEZE Corporation s. r. o.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kandidát bude ustanovený do funkcie zodpovedného zástupcu spoločnosti s predmetom podnikania - zastupiteľstvo. Práca v zasielateľstve zahŕňa a obstaráva prepravu zásielok (tovaru) z miesta odoslania do miesta určenia a súvisiace služby ako je balenie, skladovanie, colné odbavenie, atď.

Zodpovedný zástupca zodpovedá za kontrolu vynaloženej odbornej starostlivosti pri realizácii záväzkov vyplývajúcich zo zmluvy, pri zohľadnení minimalizácie prepravných nákladov a minimalizácie rizík vyplývajúcich z prepravy.

Zamestnanecké výhody, benefity

Príspevok na dopravu

Vianočný bonus

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite žiadosť a štrukturovaný životopis na uvedenú mailovú adresu.
Vybraných kandidátov budeme kontaktovať.
V žiadosti uveďte, prosím, súhlas s evidovaním osobných údajov vo firemnej databáze. V opačnom prípade bude Vaša žiadosť skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Prevádzka a ekonomika cestnej prevádzky, odbor Zasielateľstvo a logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz sk.B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

​Zodpovedný zástupca musí preukázať vzdelanie v odbore zasielateľstvo:​

1. vysokoškolské vzdelanie - Žilinská univerzita, fakulta Prevádzka a ekonomika cestnej prevádzky, odbor Zasielateľstvo a logistika,  bez praxe (ukončené vysokoškolské vzdelanie min. 1. stupňa)
  2. akreditovaný kurz v odbore zasielateľstvo s praxou min. 2 roky (potvrdenie zamestnávateľa)
  3. stredoškolské vzdelanie v odbore zasielateľstvo s praxou min. 1 rok  (potvrdenie zamestnávateľa)

Hľadáme človeka s proaktívnym prístupom k práci, vysokou mierou zodpovednosti a dobrými komunikačnými zručnosťami.

Stručná charakteristika spoločnosti

Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

Kontaktná osoba: Eva Halasová